SKU TSW|194819 Category Brand:
2 in stock
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRF-VC2-25CM-22R
Action
Bolt Action
Barrel Description
Proof Research CF Threaded
Barrel Length
22"
Barrel Length Range
22" to 22.99"
Caliber/Gauge
25 CREEDMOOR
Hand
Right Hand
Muzzle
Iota Sim Brake
Rate of Twist
1:7.5"