SKU TSW|197423 Category Brand:
6 in stock
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRF-VE2-22CM-18R
Action
Bolt Action
Barrel Description
Spiral Fluted Threaded
Barrel Length
18"
Barrel Length Range
18" to 18.99"
Caliber/Gauge
.22 Creedmoor
Muzzle
Iota Sim Brake
Rate of Twist
1:8"