SKU TSW|196832 Category Brand:
9 in stock
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRF-VNP-300P-24R-P
Action
Bolt Action
Barrel Description
Spiral Fluted Threaded
Barrel Length
24"
Barrel Length Range
24" to 24.99"