Horizon Firearms HRFBND7PRC22R Core Bandit 7mm PRC 22″
SKU TSW|196098 Category Brand:
7 in stock
Additional information
UPC
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRFBND7PRC22R
Barrel Length
22"
Barrel Length Range
22" to 22.99"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Horizon Firearms HRFBND7PRC22R Core Bandit 7mm PRC 22″”