LWRCI ICMKIIP5CK10SBA3 PST 556 SBA3 BRC 10.5 FDE
SKU TSW|184163 Category Brand:
2 in stock
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
LWRC
Manufacturer Part Number
ICMKIIP5CK10SBA3
Barrel Length
10.50"
Barrel Length Range
10" to 10.99"